מבזקים
דף הבית / חדשות / ווטסאפ תפסיק לעבוד על סמארטפונים הבאים החל מיום ראשון

ווטסאפ תפסיק לעבוד על סמארטפונים הבאים החל מיום ראשון

אפליקציית המסרים הפופולרית הודיעה כי תפסיק לתמוך בכמה מערכות הפעלה מיושנות החל מהיום האחרון של שנת 2017. אם אתם עוד משתמשים באייפון 4, למשל, זה הזמן לשדרג

גבריאל ודררו | י' בטבת תשע"ח | 28 בדצמבר 2017 | מערכת ישראל ניוז

100עם השנים מערכות ההפעלה לניידים משתפרות אבל גם מפסיקות לתמוך בטכנולוגיות מיושנות. חברות רבות ממשיכות לעדכן את האפליקציות שלהן עבור גרסאות שונות של מערכת ההפעלה, מתוך הבנה שלא כולם רצים לרכוש סמארטפון חדש מדי שנה.

אפליקציות פופולריות במיוחד כמו ווטסאפ, לה יותר ממיליארד משתמשים, מקפידות להמשיך לעדכן גם מכשירים ישנים כדי לא לפגוע במשתמשים רבים אבל בקרוב תפסיק אפליקציית המסרים לעבוד בחלק מהמכשירים שהיא תומכת בהם כיום.

החל מיום ראשון, היום האחרון של שנת 2017, תפסיק לתמוך בסמארטפונים עם מערכת הפעלה מיושנת. המשתמשים שלא יוכלו להשתמש יותר בווטסאפ הם בעלי מכשיר בלקברי, המריץ את מערכת ההפעלה בלקברי 10, מכשירי אייפון המריצים את מערכת הפעלה iOS 6 (אייפון 4 ואייפון 4S), מכשיר אנדרואיד המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד 4 ומטה ומכשירי ווינדוס פון בעלי מערכת הפעלה ווינדוס 8 ומטה. מכשירים נוספים שהפכו לאפילו פחות רלוונטיים הם מכשירי נוקיה המריצים את מערכת ההפעלה S40 שהייתה חוליה המקשרת בין הטלפונים הטיפשים לסמארטפונים המוכרים לנו כיום.

ווטאסאפ, מבית פייסבוק, הודיעה שלא תוכל לספק עדכוני תוכנה עתידיים למכשירים המריצים את מערכות ההפעלה הישנות הללו. החברה ממליצה לעדכן את מערכת ההפעלה במכשיר, אם יש אפשרות כזו. מצד שני, אפשר לקנות היום סמארטפון איכותי בפחות מאלף שקלים כך שאולי הגיע הזמן להתחדש.

בדוק גם

חילוץ

מתנדבים של ארגון ידידים חילץ הערב תינוק שננעל בשוגג בתוך רכב

חילוץ מרגש: תינוק שננעל בתוך רכב בשוגג לעיני הוריו, חולץ בידי מתנדבים של ארגון ידידים …