מבזקים
דף הבית / חדשות / בתגובה להחלטת אונסק"ו: נתניהו יקצץ מיליון דולר מכספים שמועברים לאו"ם

בתגובה להחלטת אונסק"ו: נתניהו יקצץ מיליון דולר מכספים שמועברים לאו"ם

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב להכרזת אונסק"ו שקבעה כי חברון ומערת המכפלה מורשת פלסטינית מוסלמית והחליט לקצץ עוד מיליון דולר מכספי החברות שישראל מעבירה לאו״ם ולהעביר אותם להקמת מוזיאון למורשת העם היהודי בחברון.

נתניהו: "עוד החלטה הזויה של אונסק״ו. הפעם הם קבעו שמערת המכפלה בחברון זה אתר פלסטיני, משמע לא יהודי, ושהאתר בסכנה. לא אתר יהודי?! מי קבור שם – אברהם, יצחק ויעקב; שרה, רבקה ולאה. האבות והאימהות שלנו!

והאתר בסכנה? הרי רק במקומות שבהם ישראל נמצאת, כמו חברון, מובטח חופש דת לכולם. במזרח התיכון מפוצצים את המסגדים, הכנסיות, בתי הכנסת, בכל שאר המקומות – במקומות בהם ישראל לא נמצאת.

אז אנחנו נמשיך לשמור על מערת המכפלה, על חופש דת לכולם, ונמשיך לשמור גם על האמת. התשובה לשקרים של אונסק״ו היא האמת – והאמת ההיסטורית היא הקשר העמוק שלנו לחברון, מאז ולתמיד

This is another delusional UNESCO decision.

This time they decided that the Tomb of the Patriarchs in Hebron is a Palestinian site, meaning that it is not Jewish, and that the site is in danger. Not a Jewish site?! Who is buried there? Abraham, Isaac, Jacob, Sarah, Rebecca and Leah – our patriarchs and matriarchs! And the site is in danger? It is only in those places where Israel is, such as Hebron, that freedom of religion for all is ensured.

In the Middle East, mosques, churches and synagogues in every other place, are being bombed – in places that are not Israel. We will continue to protect the Tomb of the Patriarchs, freedom of religion for all and the truth.

 

מאת: שלום שי גיחז

 

19756380_10154794271497076_1197376334428227825_n

 

 

 

בדוק גם

צילום: רועי אברהם/לע"מ

נתניהו: "תקומתה של מדינת ישראל ושל הצבא היהודי הוא להגן על עתיד העם היהודי"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ומייק פנס סגן נשיא ארה"ב, יחד עם מנהיגי העולם בוועידה לשלום …