מבזקים
דף הבית / חדשות / בצל הקורונה: אינטל ומרכז לאודר מקדמים תעסוקה לצעירים בנגב

בצל הקורונה: אינטל ומרכז לאודר מקדמים תעסוקה לצעירים בנגב

אינטל החברה שמובילה את עידן הדאטה ומרכז לאודר לתעסוקה משתפים פעולה לקידום תעסוקה בנגב בצל הקורונה. שיתוף הפעולה החדש בין מרכז לאודר לתעסוקה לבין ענקית המחשבים אינטל מסייע לצעירים למצוא תעסוקה איכותית בנגב גם בימי קורונה באמצעות וובינרים מרחוק

שמעון כהן | י"ז באייר תש"פ | יום שני 11 במאי 2020 | מערכת ישראל ניוז

בימים אלה חברת אינטל מהמעסיקים הגדולים בתעשיית ההייטק בנגב, חברה למרכז לאודר לתעסוקה כדי לסייע לצעירים למצוא תעסוקה איכותית בנגב ולעודד אותם לעבוד בעבודות איכותיות ולמנוע אבטלה.

במסגרת שיתוף הפעולה בין שתי החברות, עולים וובינרים, ראיונות וטיפים במדיות החברתיות מהמומחים באינטל בנושאים שונים. בוובינר שהתקיים בנושא הכנה לראיון עבודה דרך העיניים של אינטל, השתתפו מעל 100 צופים שלמדו ממגייסת של אינטל, איך כותבים קורות חיים מנצח ועוברים בהצלחה את ראיון העבודה.

כמו בכל המשק גם באינטל הקורונה הכניסה שינויים בצורת העבודה והעובדים לא צריכים להגיע לחדר הנקי והם ממשיכים לעבוד מהבית. המומחים באינטל חולקים את הידע שצברו על עבודה יעילה מרחוק, דרך וובינר בנושא ארגונומיה סביבתית, אשר יסייע למעסיקים ולעובדים ליצור סביבת עבודה נוחה ויעילה גם מהבית, אשר תעזור לייעל את התפוקות בעבודה.  בנוסף התארחו נציגים מאינטל בתוכנית הרדיו "נותנים עבודה", וספרו על אסטרטגיות הגיוס של החברה, מהם המקצועות הנדרשים ומה צריך לעשות כדי לעבוד בחברה.

מרכז לאודר לתעסוקה אשר הוקם על ידי הפילנתרופ היהודי רון לאודר, ומופעל בשיתוף פעולה של אוניברסיטת בן גוריון ו- Jewish National Fund ארה"ב באמצעות ארגון ארץעיר, פועל לקידום התעסוקה בנגב ושואף לספק לסטודנטים ולבוגרי האוניברסיטה הזדמנויות ויתרונות בשוק התעסוקה בנגב, באמצעות ימי עיון, ירידי תעסוקה ועוד. בימים אלו שוקד המרכז על העברת הפעילות לאונליין וחיבורים אסטרטגיים למעסיקים בנגב.

חברת אינטל, המעסיקה כ-12 אלף עובדי בסה"כ, ושמפעילה מפעל ייצור מתקדם וחדשני בקרית-גת, היא אחת החלוצות בתחום האחריות תאגידית, תרומה לחברה והתנדבות של עובדיה. החברה מעסיקה 3,700 עובדים בדרום הארץ. בתקופה האחרונה בצל משבר הקורונה אינטל תרמה סלי מזון ומחשבים לקשישים, לצעירים רבים שידם אינם משגת ולאוכלוסייה בסיכון.

 

2 1

בדוק גם

נדב שילה, ניר זץ, דוד צרויה, תמר אדרעי דהן וארנון סמבורסקי (יח"צ)

Plus500 הישראלית תיתן חסות ראשית לאלופת שוויץ בכדורגל

הבוקר חתמה Plus500 על הסכם חסות ראשי עם אלופת שוויץ בכדורגל קבוצת יאנג בויז, לשתי …