מבזקים
דף הבית / חדשות / רשות המיסים תאריך את הגשת הבקשות לפיצוי בעלי עסקים בדרום עד סוף חודש מאי

רשות המיסים תאריך את הגשת הבקשות לפיצוי בעלי עסקים בדרום עד סוף חודש מאי

משבר הקורונה: ברשות המיסים יאריכו עד סוף חודש מאי את התקופה שבה ניתן להגיש בקשות לפיצויים עבור בעלי עסקים בדרום, במרחק של עד 40 ק"מ מגדר המערכת

אהרון קלפה | י"ז באייר תש"פ | יום שני 11 במאי 2020 | מערכת ישראל ניוז

מידע חשוב לבעלי עסקים מהדרום: רשות המיסים מאריכה את הזמן שבו תוכלו להגיש בקשות לפיצויים בעקבות משבר הקורונה לעד סוף החודש, 31/5/2020. בסניפי מעוף תוכלו לדרוש את זכאותכם.

אפי מחלב, מנהל מעוף מרחב דרום מסר: "בעלי עסקים רבים לא מודעים לכך שהם זכאים לקבל פיצויים. רשות המיסים קוראת לבעלי עסקים באזור לתבוע את זכאותם בהקדם. אני קורא לבעלי עסקים לפנות בהקדם לסניפי מעוף ולדרוש את זכאותם. המועד האחרון להגשת התביעות נדחה ל-31.05.2020 . ניתן לעשות זאת ללא עלות, דרך אתר מעוף.

בזמן שבעלי עסקים מנסים להתמודד עם המשבר הכלכלי בעקבות התפרצות נגיף הקורונה, בעלי עסקים רבים מהדרום עוד מתמודדים עם נזקים כלכליים בעקבות המציאות הביטחונית שפקדה את האזור במהלך שנת 2019. במהלך ימי הלחימה, רבים מבעלי העסקים באזור נאלצו לסגור את עסקיהם, להישאר בבית עם ילדיהם בהתאם להנחיות פיקוד העורף ולהפסיד כספים וימי עבודה רבים. בעקבות משבר הקורונה, הודיעה רשות המיסים כי היא תאריך את מועד הגשת התביעות עד לסוף חודש מאי (31.5.2020) ובכך יאפשר לכמה שיותר עסקים להנות מזכאותם.

מי שזכאים להגיש תביעות, אלו עסקים שנמצאים בטווח שבין 0-40 ק"מ ונסגרו בעקבות הוראת פיקוד העורף או עסקים שעובדיהם נשארו להשגיח על ילדיהם, בשל סגירת מוסדות החינוך בטווח של ה-40 ק"מ ובהוראת פיקוד העורף.

בין הקריטריונים לקבלת מענק הפיצויים בם: עסק שהוא בית מלון/ פנסיון/ בית מרגוע/ בית הארחה או אטרקציה תיירותית ללא לינה שמספקת פעילויות נופש/ תרבות/ פנאי בתשלום, ביישובים שמפורטים בנספח ג' של הוראת רשות המסים:  https://bit.ly/35tbF1u

בענף הדבורים, באזור שיש בו כוורות ושטחי מרעה במרחק של בין 0-7 ק"מ מגדר המערכת. #עסק שנפגע בשל הוראה של פיקוד העורף על סגירת מוסדות חינוך או מקומות עבודה שאינם חיוניים או בשל איסור על התקהלות, במרחק שבין 0 ל-40 ק"מ, מגדר המערכת.

ניתן להגיש בקשה לתביעות במסגרת מעוף, הגשת הבקשה היא ללא עלות

משרדי פקיד שומה גוש דן ויקיפדיה | David Shay
משרדי פקיד שומה גוש דן
ויקיפדיה | David Shay

בדוק גם

הרב דניאל עשור

קורונה, משיח, גאולה: סדר עולמי חדש?

הרב דניאל עשור בדרשותיו על הסדר העולמי החדש', הבונים החופשיים, האילומינטי ומסדר הישועים בוותיקן. מהם …