מבזקים
דף הבית / חדשות / ברוך רופא חולים: הרב דב קוק שליטא ישתחרר בשעות הקרובות מבית החולים

ברוך רופא חולים: הרב דב קוק שליטא ישתחרר בשעות הקרובות מבית החולים

בשורות טובות: הרב דב קוק שליט"א שאושפז בבית חולים לאחר שנדבק בנגיף הקורונה וחש ברע, מצבו התאושש ומשפחתו הושיעה כי הוא ישתחרר בשעות הקרובות מבית החולים פוריה

צבי סרוסי | י"ד בניסן תש"פ | יום רביעי 8 באפריל 2020 | מערכת ישראל ניוז

בני משפחתו של הגה"צ רבי דב קוק שליט"א הודיעו הבוקר כי השעות הקרובות הוא ישתחרר מבית החולים ויחזור לביתו. כזכור, הרב נכנס לבידוד מרצון לפני ימים ספורים, אחר שהתברר כי אדם המתפלל בקביעות במניין של הרב, התגלה אחר כך כחולה,

הגה"צ הרב דב קוק שליט"א עבר בדיקות והתברר כי נדבק במחלה. לאחר כמה ימי בידוד חש הרב שלא בטוב. אמנם, התסמינים הידועים שמאפיינים את הקורונה (שיעול וחום) לא הופיעו בהתחלה אך מכיוון שהיה בסיס לדבר, הוחלט פה אחד על ידי אנשי המקצוע, שהרב בכל זאת יעבור את הבדיקה.

הבדיקה כאמור בוצעה על ידי אנשי מד"א בתוך דירת מסתור שהוקצתה במיוחד עבור הרב לתקופת הבידוד, שהרב כאמור לקח על עצמו. לאחר יממה הגיעו התשובות ובהם הבשורה שאכן הרב נושא את הנגיף. מצבו של הרב הוגדר כ"קל" על ידי אנשי הרפואה, ומשכך הוחלט לאשפז את הרב במסגרת ביתית, כמובן יחד עם מעקב על פי הנהלים.

לפני יומיים חש הרב ברע והוחלט לאשפזו בבית החולים פוריה בטבריה, וכאמור הבוקר נודע כי בשעות הקרובות הוא ישתחרר מבית החולים.

הרב דב קוק שליט"א לא הפסיק להתפלל גם בעת שהותו בבית החולים
הרב דב קוק שליט"א לא הפסיק להתפלל גם בעת שהותו בבית החולים

 

 

בדוק גם

מקווה 1

הרב הראשי של אשדוד: "אין מה לחשוש לתחלואת הנגיף במקוואות הטהרה"

הרב הראשי רבי חיים פינטו בקביעת מזוזות באגף החדש במקווה רובע ו' בעיר אשדוד: "התפעלתי …