מבזקים
דף הבית / כותבים לנו / כך תצליחו לנקות בקלות את מערכת הישיבה שלכם

כך תצליחו לנקות בקלות את מערכת הישיבה שלכם

אחד הפרמטרים החשובים ביותר אותו רבים בוחנים לפני שמחליטים לרכוש מערכת ישיבה, הוא כל נושא הניקיון שלה. עד לפני מספר שנים הכרנו לא מעט מערכות ישיבה אשר עשויות מבד ומצריכות תחזוק שבועי לכל הפחות. ספות הבד שהיו שכיחות בעבר, ספחו לא מעט ריחות, אבק, כתמים ושערות כך שבעליהן מצאו את עצמם משרתים את מערכת הישיבה, ולא להיפך.

מערכות הישיבה ישרתן את הצרכים שלכם, ולא להיפך!

כיום, לאחר כניסתם של לא מעט סוגי בדים חדשים ואיכותיים לשוק מערכות הישיבה, ניתן לרכוש ספות מספיק איכותית אשר תשרת את מלוא הצרכים שלכם, ולא להפך. סוגי הבד האיכותיים מאפשרים לכם לחסוך דקות ארוכות בכל שבוע על ניקיון הספה. על כן, במידה וגם אתם מעוניינים להצליח להתמודד נכון עם ניקיונות מערכת ישיבה הביתית שלכם, חשוב שתכירו את אפשרויות הבחירה הטובות ביותר ודרכי ניקיונן.

היפואלרגניות – ניקיון קל ויעיל במיוחד

מערכת ישיבה דוראן תאפשר לכם ליהנות מיתרונות רבים על פני כלל המתחרים. מערכת ישיבה איכותית אשר עשויה עור אמיתי ונושם הינה היפואלגרנית כך שאינה סופחת ריחות, כתמים או שערות. בחירה באפשרות זו של מערכת ישיבה דוראן, מאפשרת לבעליה להציבה גם במקום הכולל ילדים או בעלי חיים ללא חשש.

עשו שימוש בחומרי ניקוי מיועדים למערכות הישיבה בלבד

ניקיון ספות עור יעשה רק על ידי חומרי ניקיון המיועדים לעור בלבד. תחזוק נכון של מערכת ישיבה דוראן תבטיח לכם מערכת ישיבה חדשה גם חמש שנים לאחר מועד קנייתה. לכן, חשוב מאוד להקפיד על תחזוק נכון בחומרי הניקיון המיועדים לכך בלבד.

מרכך לרמת הגמישות והרכות הגבוהה ביותר

נוסף על כך אתם יכולים לעשות שימוש במרכך המיועד לסלוני עור במטרה להבטיח את רמת הגמישות והרכות הגבוהה ביותר לשנים ארוכות. ללא צל של ספק, ניקיון מערכת הישיבה שלכם ישמור על נוחיותה ויאריך את אורך חייה.

מגוון בדים רחיצים – תוכלו לכבסם ללא חשש מפני הרס או התכווצות

בשנים האחרונות נכנסו לא מעט סוגי בד איכותיים לשוק מערכות הישיבה כך שכיום תוכלו לבחור בספות בד ללא החששות המזוהים עם סגנון זה. בחירה נכונה של סוג הבד המתאים תאפשר לכם ליהנות מבד דוחה כתמים וקל לניקיון. אנשים רבים המעדיפים להתחדש עם מערכות ישיבה עשויות בד בוחרים בדים רחיצים אותם ניתן לכבס ללא חשש התכווצות או הרס הבד.

בדי פשתן ומיקרופייבר – חזקים וקלים לניקיון

אחד הבדים השכיחים ביותר כיום הן בגלל איכותו ונוחיותו והן בגלל דרכי הניקיון שלו הוא בד פשתן. בד רחיץ זה ניתן לכיבוס וניקיון די פשוט ללא חשש לפגיעה ברמת האיכות שלו. נוסף על כך ישנו בד מיקרופייבר אשר נחשב לאחר הבדים החזקים ביותר בשוק כך שעם תחזוק נכון ושמירה על ניקיון ואוורור מעת לעת, בקלות תצליחו להנות ממנו שנים ארוכות.

couch-480486_1920

בדוק גם

boats-2758962_1280

הפלגה רומנטית בהרצליה בימי קורונה

כולנו חווים ימים קצת מוזרים, בהם אנחנו לא לגמרי יודעים מה מותר לנו ומה אסור. …