מבזקים
דף הבית / חדשות / לראשונה בנמל אשדוד נערך סיור מיוחד לאינסטגרמרים מובילים בישראל

לראשונה בנמל אשדוד נערך סיור מיוחד לאינסטגרמרים מובילים בישראל

נמל אשדוד בלי פילטר: אושיות אינסטגרם ישראליות קיבלו הצצה ללב ליבו של הנמל ולעשייה שבו וזכו לצלם במקומות שמעטים הגיעו לשם

אהרון קלפה | כ"ד באלול תשע"ט | יום שלישי 24 בספטמבר 2019 | מערכת ישראל ניוז

נמל אשדוד אירח כ-30 אינסטגרמרים פופולאריים וצלמים מקצועיים, ביניהם גם צלמים מקומיים מאשדוד, שקיבלו בפעם הראשונה אפשרות להציץ ללב ליבו של הנמל ולתעד את העשייה שבו.

במהלך הסיור התאפשר לאינסטגרמרים להכיר את נמל אשדוד בזווית ייחודית ולצלם תמונות במקומות שרק צלמים מעטים זכו להגיע אליהם. הסיור כלל, בין היתר, ביקור בבטן האנייה, ביקור במנופים, במכולות ובמרכז המבקרים החדשני.

בנוסף, המשתתפים בסיור נחשפו לטכנולוגיות החדישות ולציוד העבודה המתקדם בנמל.

אחד מרגעי השיא בסיור היה עלייה למנוף הגבוה ביותר הקיים בנמלי ישראל שהגיע לנמל אשדוד לפני מספר חודשים. חברי הסיור זכו לטפס על המנוף, המתנשא לגובה של 123.5 מטר, ולצלם ממנו בפעם הראשונה. את הסיור הובילו עובדי הנמל, אשר חלקו עם המשתתפים בסיור מחוויותיהם האישיות בעבודה בנמל.

יו"ר נמל אשדוד, אורנה הוזמן-בכור, סיכמה את הביקור המיוחד ואמרה: "הסיור העניק הזדמנות ייחודית לאנשים מבחוץ, לקבל הצצה לפעילות המיוחדת המתרחשת בנמל במהלך כל שעות היממה. קיבלנו תגובות נלהבות מהמשתתפים. אנו מזמינים את הקהל להתרשם מתוצרי הסיור ולהגיע לביקור במרכז המבקרים החדשני בנמל, לחוויה מקורית ויוצאת דופן."

אורנה הוזמן בכור יור דירקטוריון החברה. צילום: רונן אקרמן
אורנה הוזמן בכור יור דירקטוריון החברה. צילום: רונן אקרמן

בדוק גם

HEALTH-CORONAVIRUS/WHO
TEDROS
צילום | רויטרס

המחדלים והשקרים המסוכנים של ארגון הבריאות העולמי שנכנע לסינים ומעל בתפקידו

במקום לדאוג באמת לבריאות אזרחי העולם, ארגון הבריאות העולמי בחר לשתף פעולה עם התעמולה הסינית, …