מבזקים
דף הבית / חדשות / בקהילת "שובה ישראל" מתכוננים לקראת בואו של האדמו"ר יאשיהו פינטו לישראל

בקהילת "שובה ישראל" מתכוננים לקראת בואו של האדמו"ר יאשיהו פינטו לישראל

התרגשות וציפייה: הרב הראשי למרוקו כ"ק האדמו"ר הרי"ף רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א יגיע לארץ הקודש למסור שיעור ביום חמישי 13/6

בן ציון עטיה | ח' בסיוון תשע"ט | יום שלישי 11 ביוני 2019 | מערכת ישראל ניוז

בקהילת "שובה ישראל" החלו להיערך בחיל ורעדה לקראת הגעתו של כ"ק האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו לארץ הקודש. כ"ק האדמו"ר שליט"א הודיעו לראשי הקהילה על הגעתו לארץ כדי להעביר שיעורים לעשרות אלפי חסידיו ברחבי הארץ, לפגוש אותם לאחר תקופה ממושכת בה לא שהה בארץ בעקבות טיפולים במצבו הבריאותי. מצפים בארץ הקודש לבואו של כ"ק האדמו"ר שליט"א.

בעקבות החלטתו המבורכת, ראשי "שובה ישראל" כבר פתחו בהכנות מרובות כדי להתכונן להגעתו של כ"ק האדמו"ר שליט"א המוערך והאהוב על הבריות. בתכנית לקיים שיעור תורה מרכזי אשר יערך ביום חמישי בהיכל הישיבה הקדושה שובה ישראל אשדו.ד. כאמור השיעור יתקיים ברחוב שבט בנימן אזור י"ב שעה 21:00 בדיוק. ההערכה היא כי מאות מחסידיו של האדמו"ר ברחבי העולם יגיעו אף הם לארץ הקודש, כדי להיות לצד האדמו"ר ברגעים המרגשים הללו.

האדמו"ר נאלץ להיות מרוחק מארץ הקודש, בשל הבעיות הרפואיות המורכבות עימם הוא מתמודד, ותמיד אמר כי ראשו ומחשבותיו תמיד נמצאים עם קהל חסדיו העצום בארץ הקודש.

 

צילום: ישראל ניוז
צילום: ישראל ניוז
צילום: ישראל ניוז
צילום: ישראל ניוז
צילום: ישראל ניוז
צילום: ישראל ניוז
צילום: ישראל ניוז
צילום: ישראל ניוז

בדוק גם

הרב דניאל עשור

קורונה, משיח, גאולה: סדר עולמי חדש?

הרב דניאל עשור בדרשותיו על הסדר העולמי החדש', הבונים החופשיים, האילומינטי ומסדר הישועים בוותיקן. מהם …