מבזקים
דף הבית / חדשות / פסטיבל הטלוויזיה שובר מסך באקדמית עמק יזרעאל

פסטיבל הטלוויזיה שובר מסך באקדמית עמק יזרעאל

מיטב אנשי תעשיית הטלוויזיה והתקשורת הגיעו למכללה האקדמית עמק יזרעאל כדי לקחת חלק בפסטיבל הטלוויזיה שובר מסך, שהופק על ידי הסטודנטים של החוג לתקשורת וכלל שלל פאנלים מרתקים

אהרון קלפה | ב' בסיוון תשע"ט | יום רביעי 5 ביוני 201 | מערכת ישראל ניוז

כוכבי הישרדות כיכבו בפאנל בו הם חשפו סודות מאחורי הקלעים. בכירי המפיקים והבמאים של האירוויזיון סיפרו על הקשיים והאתגרים בהפקת הענק. מנהלי הקמפיינים הפוליטיים דברו על הלכלוכים במערכת הבחירות. מנכ"ל קשת הסביר על האתגרים שעומדים בפני הטלוויזיה המסחרית בעידן נטפליקס והרשתות החברתיות.

המלהק ואיש הטלוויזיה מורן מרציאנו, הסביר איך בוחרים את המשתתפים לתכניות הישרדות והמרוץ למיליון, שחקני הסדרות האחיות המוצלחות שלי, שנות ה- 80 והמרדף. לקהל הרחב שהוזמן התאפשר לשאול את כל מה שעניין אותו ודובר צה"ל ספר על השימוש של החמאס בתקשורת.

איתי הרמן הצ'ייסר מתכנית המרדף תמרן בין ראיון ברדיו קול יזרעאל של המכללה, בו הסטודנטים מתנסים בראיונות עם אומנים ידועים לבין חידון מאתגר במהלך הפאנל, בו למרבה ההפתעה נצח הקהל. הסטודנטים בחוג לתקשורת זכו לקיים ראיונות אישיים עם הסלבס, שישולבו במהדורת תסדיר שהם מכינים.

השנה בחרו הסטודנטים שהפיקו ערכו וצלמו את הפסטיבל, בהנחייתם של המפיקה הראשית אפרת יצחקי ומר משה שלונסקי, מנהל מרכז התקשורת באקדמית עמק יזרעאל, להעניק את פרס כד החלב לתכנית התחקירים המקור, על עשייה אמיצה ומשנת תודעה.

את הפסטיבל חתמה הופעת סטאנד-אפ של חן מזרחי, כך שכולם חזרו משדות עמק יזרעאל עם חיוך על השפתיים.

צילום: האקדמית עמק יזרעאל
צילום: האקדמית עמק יזרעאל
צילום: האקדמית עמק יזרעאל
צילום: האקדמית עמק יזרעאל
צילום: האקדמית עמק יזרעאל
צילום: האקדמית עמק יזרעאל

 

בדוק גם

נוי פארג' יו"ר הסטודנטים במרכז פרס

נגיף הקורונה | מי מטפל במצוקת הסטודנטים בישראל?

לא רק השכירים והעצמאים נפגעו בגלל עסקים סגורים והסגר ארוך זמן. גם הסטודנטים קובלים על …