מבזקים
דף הבית / יהדות וקהילה / מאה אלף עותקי קונטרס הודפסו במכון 'תורת יאשיהו' לימי חנוכה

מאה אלף עותקי קונטרס הודפסו במכון 'תורת יאשיהו' לימי חנוכה

כי אתה תאיר נרי ה' אלקי יגיה חשכי" הלכות ומנהגים לימי החנוכה מפי כבוד קדושת האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א

הקונטרס הודפס בכמות עצומה של 100.000 אלף עותקים שיופצו בכל רחבי הארץ והעולם, היום יצאו המפיצים לכל רחבי הארץ והעולם לחלק כל הכמות קונטרסים לימי החנוכה הבאים עלינו לטובה לאורה.

מתוך הקונטרס לימי החנוכה דברי חיזוק מכבוד קדושת האדמו"ר פינטו שליט"א: אחד הדברים שנס חנוכה מלמד אותנו, הוא כוח האחדות בני ישראל היו מעטים, מאוחדים, שהכניעו את המרובים

וידוע מעשה על תלמיד, שהלך לרבו ואמר לו: "רבי הגדול תן לי עצה, איך אזכה ליראת ה׳"? ענה לו רבו: "אין לי עצת פלא לתת לך להיות ירא אלוקים, אך יש לי עצת פלא לתת לך להיות אוהב אלוקים". התפעל התלמיד ואמר לרבו "ילמדני רבי איך"? ענה ואמר לו: "כאשר תזכה להיות אוהב ישראל, הדבר הבא אחרי הוא, להיות אוהב אלוקים".

כאשר אדם מנהיג עצמו להיות אוהב ישראל ולראות את מעלת חברו ולא חסרנו, ולהרגיש אחדות עם האחר, לא יעברו ימים שיזכה להיות אוהב ה׳. ויזהר וישמר האדם, מהשפעות החיצוניות, אשר ברבות הימים, יכולים הם לשנות את כל מהותו ואישיותו של האדם וזה עניין פרסום הנס של חנוכה, להיות איתן בדעתו ולא לשנות את דעתו, חדשות לבקרים.

בימים אלו מכון 'תורת יאשיהו', מכון העוסק בהדפסת והפצת ספריו של כבוד האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א, אנשיו מגיעים בהפצת ענק לכל מקום בארץ ורחבי העולם.

מנהל מכון ההפצה 'תורת יאשיהו' מספר לישראל ניוז: "אנחנו מתחילים במבצע רחב היקף בכל הארץ ורחבי העולם. הפצת הקונטרס – כי אתה תאיר נרי ה' אלקי יגיה חשכי הלכות והנהגות דברי תורה וחיזוק על ימי החנוכה מהאדמו"ר פינטו שליט"א. המכון נמצא בקשר שוטף עם ראשי הקהילות בארץ ובעולם לקבלת הקונטרסים לימי החנוכה ולהפצה חזקה. המכון מקבל המון פניות של בקשות לספריו הקדושים המלאים קדושה ואור עצום, ספריו הקדושים נותנים כוחות גדולים להתמודד בניסיונות החיים, הקונטרס לימי החנוכה הודפס בכמות אדירה של מאה אלף עותקים. עוד אציין שספריו הקדושים של כבוד האדמו"ר שליט"א מחולקים חינם לזכות זיכוי הרבים".

 

 

מאת: בן ציון עטיה
מאת: בן ציון עטיה

 

ba13abaa-d7c8-47c0-8212-a663a7209488

בדוק גם

מתחברים 1

המיזם החדשני ללימוד הדף היומי של הש"ס

בשבועות האחרונים נערכים בארץ ובעולם בהפקות מושקעות ברוב פאר והדר למחזור ה- 13 של סיום …