מבזקים
דף הבית / חדשות / תושב כפר שיבלי פלש עם העדר לשטח בית ספר כדורי ואיים על השוטרים שעצרו אותו

תושב כפר שיבלי פלש עם העדר לשטח בית ספר כדורי ואיים על השוטרים שעצרו אותו

תושב כפר שיבלי פלש עם עדרו לשטחים החקלאיים של בית הספר כדורי בצפון הארץ, איים על מנהל בית הספר ועל השוטרים שהגיעו למקום כדי לעצור אותו

אהרון קלפה | ז' באייר תשע"ט | יום ראשון 12 במאי 2019 | מערכת ישראל ניוז

חקירת משמר הגבול של משטרת ישראל הביאה להגשת כתב אישום נגד תושב כפר שיבלי בן 40 אשר ביום ראשון בערב בתאריך 05.05.19) נעצר הנאשם על ידי שוטרים ומתנדבי המשטרה, בשדות החקלאיים הסמוכים לכפר שיבלי השייכים לבית ספר החקלאי כדורי. לאחר שנעצר הנאשם לבדיקה, הגיע למקום מנהל בית הספר שעל פי כתב האישום ספג מהחשוד איומים.

מכתב האישום שהוגש בסוף השבוע על ידי חטיבת התביעות של משטרת ישראל, בבית משפט השלום בנצרת, עולה שפרותיו של הנאשם פלשו לשדות החקלאיים של בית הספר וכי מבמהלך מעצרו הוא איים על המנהל ועל השוטרים שהיו במקום.

"אני למרות שאני עבריין אני מכבד, אבל אם לא תכבד אותי רק אלוהים יודע מה יקרה לך" אמר הנאשם בין יתר האיומים לאחד השוטרים שביצע את מעצרו. כאמור, על פי כתב האישום איים הנאשם בין היתר גם על מנהל בית הספר תוך אמירת קללות וגידופים.

ביום שישי האחרון, בתאריך 10.05.19 הגישה נגדו חטיבת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום, בגין 3 עבירות של איומים, פלישה של עדרו לשטחים החקלאיים של בית הספר ונהיגה תחת השפעת סמים.

מעצרו של החשוד הוארך ביום שישי עד יום חמישי (16.05.19) בו ידון בית המשפט בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

בית ספר החקלאי כדורי
בית ספר החקלאי כדורי

בדוק גם

צילום | דוברות המשטרה

תחזית מזג האוויר לימים הקרובים: סערה נוספת נכנסת לאזורינו

משטרת ישראל נערכת לקראת מזג אויר סוער שיכנס לאזורינו החל ממחר ועד מוצ"ש. לפניכם המלצות …