דף הבית / חדשות / יו"ר נמל אשדוד הוזמן בכור: "נשים את המחלוקות בצד וננצח בתחרות"

יו"ר נמל אשדוד הוזמן בכור: "נשים את המחלוקות בצד וננצח בתחרות"

חברת נמל אשדוד ערכה טקס הרמת כוסית מסורתי לקראת חג הפסח בהשתתפות לקוחות החברה ועובדיה. מנכ"ל החברה בלומנטל: "אנו יכולים להביט קדימה בסיפוק וגאווה"

אהרון קלפה | ג' בניסן תשע"ט | יום שני 8 באפריל 2019 | מערכת ישראל ניוז

בטקס הרמת כוסית שנערך בנמל אשדוד, הודתה יו"ר הנמל אורנה הוזמן בכור לעובדים על המאמץ שהושקע, אך הדגישה כי נכונים לעובדים ולהנהלה עוד אתגרים רבים. "בחודשים האחרונים ידעה החברה עליות ומורדות", אמרה הוזמן בכור והוסיפה: "התחרות בעוד כשנתיים תהיה על השירות ללקוחות".

הוזמן בכור פנתה אל העובדים וקראה לשים את המחלוקות בצד ולהיערך כגוף אחד הנהלה ועובדים לקראת התחרות בנמלים בשנים הקרובות. עוד ציינה את הצורך לסיים את המו"מ על הסכמי הרפורמה ולגשת לאיתור משקיע אסטרטגי שיוביל להמשך שגשוג  ופיתוחו שלהנמל. "אני אומרת את זה שוב ושוב כי אני מאמינה בכך, אנחנו ניתן  פייט אמיתי וננצח".

מנכ"ל חברת נמל אשדוד, יצחק בלומנטל  פנה אל העובדים הרבים שהשתתפו באירוע החגיגי וציין כי הם יכולים להביט קדימה בסיפוק ובגאווה על הישגי הנמל בשנים האחרונות. "בניית מסוע גרעינים, הצטיידות בגוררת שלישית, מנוף השביעי שאמור להגיע בתחילת מאי והתחלת שדרוג רציף 21 בקרוב , הם רק דוגמה להיערכות הנמל לאתגרי העתיד ולעידן התחרות בנמלים", אמר בלומנטל והוסיף. "הוכחנו שאנו יודעים לתת תפוקות עבודה גבוהות שהניבו לנמל רווחים, אך אלה הם דברים שצריך לשמר ולשפר. מה שנעשה עכשיו יבטיח את העתיד".

בלומנטל ניצל את ההתכנסות של כלל העובדים והמנהלים והודיע לראשונה באופן פומבי על  סיום  תפקידו כמנכ"ל. "אני רוצה להודות לחברי ההנהלה, לעובדים ולדירקטוריון, שלוש הצלעות המבטיחות את פעילותו והצלחתו הנמל".

 

אורנה הוזמן בכור יור החברה, יצחק בלומנטל מנכל החברה, ד"ר יורם זבה נשיא לשכת הספנות. צילום: פבל טולצינסקי
אורנה הוזמן בכור יו"ר החברה, יצחק בלומנטל מנכ"ל החברה, ד"ר יורם זבה נשיא לשכת הספנות. צילום: פבל טולצינסקי

 

בדוק גם

הרב קוק

הרב המקובל דב קוק שליט"א נדבק בקורונה

הרב קוק אשר נחשף לחולה קורונה בבית הכנסת, נדבק בנגיף הקורונה. אמש הוזמן לביתו צוות …