מבזקים
דף הבית / חדשות / ראש הממשלה בנימין נתניהו הנחה לעבות כוחות ולהיות מוכנים למערכה רחבה

ראש הממשלה בנימין נתניהו הנחה לעבות כוחות ולהיות מוכנים למערכה רחבה

נתניהו: "הנחיתי לעבות כוחות ולהיות מוכנים למערכה רחבה. ידעו כל אזרחי ישראל שאם נידרש למערכה רחבה, ניכנס אליה חזקים ולאחר שמיצינו את כל האפשרויות האחרות"

אהרון קלפה | כ"א באדר ב' תשע"ט | יום חמישי 28 במרץ 2019 | מערכת ישראל ניוז

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו הגיע הבוקר לאזור גבול רצועת עזה כדי לעקוב מקרוב אחר היערכות כוחות צה״ל בשטח. נתניהו הגיע לשטחי הכינוס וקיבל סקירות ביטחוניות ממפקד זרוע היבשה, מפקדי האוגדות ומפקדי החטיבות בגזרה.

לאחר מכן השתתף נתניהו בטקס פתיחת מקטע תל קשיש, מחלף סומך בכביש 6 צפון, ואמר: "אני בא עכשיו מגבול רצועת עזה. נפגשתי עם מפקדי האוגדות והמח״טים שנמצאים בקו הראשון. אנחנו מהדקים את טבעת הביטחון סביב רצועת עזה.

בימים האחרונים הנחיתי לעבות כוחות, להוסיף כלים, להיות מוכנים למערכה רחבה. ידעו כל אזרחי ישראל שאם נידרש למערכה רחבה – ניכנס אליה חזקים ובטוחים, ולאחר שמיצינו את כל האפשרויות האחרות.

אנו פועלים בכמה זירות במקביל. לא רחוק מכאן נמצאת רמת הגולן שהנשיא טראמפ הכיר בריבונתנו עליה לפני שלושה ימים. זהו הישג מדיני כביר למדינת ישראל.

מעבר לרמת הגולן נמצאת סוריה, ונמצאת גם איראן. איראן מנסה כל הזמן להכניס לסוריה טילים מדויקים ארוכי טווח, מאוד מתקדמים ומאוד קטלניים. איננו מוכנים לקבל זאת, והפעילות שלנו נגד הניסיון של איראן להתבסס צבאית בסוריה, להכניס אליה נשק מתקדם, הפעילות שלנו נמשכת כל העת".

 

צילום:: קובי גדעון/לע״מ
צילום:: קובי גדעון/לע״מ

בדוק גם

דוד עבדן הנער שהוקף. צילום | צבי סרוסי ישראל ניוז

העיר לשוטר שאינו עוטה מסיכה והותקף: "ראיתי את המוות בעיניים"

הנער בן ה-17 שהותקף על ידי השוטר לאחר שהעיר לו על אי עטיית מסיכה כשהוא …