מבזקים
דף הבית / כותבים לנו / טיפים לעיצוב מטבחים לבנים

טיפים לעיצוב מטבחים לבנים

אם תמיד חלמתם על מטבח לבן, אז לפני שאתם בוחרים אותו ואת האלמנטים השונים שיהיו בו, קבלו מאמר שיסייע לכם להבין קצת יותר במטבחים לבנים וכמובן, לעצב את מטבח החלומות הלבן שלכם בבית.

מטבחים לבנים: אינסוף אפשרויות

זכרו, זה שהצבע הלבן הוא הדומיננטי לא אומר שאתם לא יכולים להשתמש גם בצבעים אחרים ולשחק עם הצבעים הללו בחלל כדי ליצור אשליות שונות. מטבחים לבנים הם קצת כמו בד קנבס חלק שניתן לעצב ולצייר עליו איך שרוצים. אחרי שהבנתם את זה, הנה כמה טיפים לעיצוב מטבח צחור ומעוצב.

  1. אם כבר דיברנו על שילוב צבעים נוספים: מומלץ ליצור ניגודיות

אחד הדברים הנפלאים בצבע הלבן הוא שהוא משתלב נהדר עם כל צבע באשר הוא. עם זאת, כדי ליצור חלל מעניין ודומיננטי, רצוי לשלב צבעים בולטים וטרנדיים, כמו צהוב, כחול וכד'. שילוב הצבעים הללו יכול להתבטא ברהיטים שונים, כמו שולחן למשל או כסאות. לחלופין, תוכלו להשתמש באביזרי המטבח השונים או במכשירים כמו תנור בצבע שחור מתכתי, כדי ליצור ניגודיות עם צבע כהה יותר. ניתן לשלב את המטבח הלבן עם רצפה כהה יותר בגימור מט, שתסייע בהקניית המראה היוקרתי.

  1. לבן לא מחייב קושי בניקיון

באופן כללי, הצבע הלבן אכן מבליט כתמים או לכלוכים למיניהם, אולם קלות הניקיון של המטבח תלויה בעיקר בחומרי הגלם במטבח, כמו השיש, הרצפה, הארונות וכד'. אם אתם יודעים מראש שלא תוכלו או תרצו להשקיע זמן ממושך בניקיון המטבח, מומלץ לרכוש חומרי גלם איכותיים, עמידים וכאמור – כאלה שיהיה קל לנקות אותם במידת הצורך.

  1. עץ הוא חומר שהולך מצוין עם לבן

אם אתם פחות בקטע של יצירת ניגודיות במטבח או שברצונכם למתן אותה, מומלץ לשלב במטבח חלקים העשויים מעץ או בצבע עץ, לרבות משטחי עבודה, כיסאות, מדפים וכד'. העץ מקנה למטבחים לבנים מראה עדין יותר, נעים ורגוע, שזה אולי בדיוק מה שאתם מחפשים.

  1. בחרו סגנון עיצוב מטבח כללי ולכו איתו

בכל הקשור למטבחים לבנים, אנשים רבים נוטים לחשוב שהם שייכים בעיקר לקטגורית המטבח המודרני, אולם גם אם אתם מעדיפים את הסגנון הכפרי, תוכלו בהחלט לעצב את המטבח הלבן בהתאם. כמובן, שסגנון עיצוב הארונות למשל, הדקורציות ושאר האלמנטים במטבח צריכים להיות מתואמים עם הסגנון הנבחר.

ולסיכום, פרקטיות היא לא מילה גסה במטבחים לבנים

בסופו של דבר, אסור להזניח את תפקידו של המטבח מבחינה פרקטית. לכן, בין אם מדובר במטבח לבן ובין אם לא, מומלץ להחליט מראש על אלמנטים במטבח שלא תרצו להתפשר עליהם, כמו כיריים מסוימות, גודל כיור וכד', ולבחור אותם לפני שאתם מחליטים על סגנון העיצוב או הצבעים במטבח, שכן לטווח הארוך, עדיף להתאים את העיצוב לאלמנטים הפרקטיים ולא ההיפך.

tipkitchenswhite

בדוק גם

hlichon_hasmali

תיקון הליכון vo2 – חשוב לדעת!

הליכון הוא ללא ספק אחד האמצעים היעילים והנוחים ביותר לשמירה על כושר ועל בריאות הגוף, …