מבזקים
דף הבית / חדשות / אמו של נער מעצורי השב"כ לשרה שקד "השב"כ מנהל את המדינה?"

אמו של נער מעצורי השב"כ לשרה שקד "השב"כ מנהל את המדינה?"

אמו של אחד הנערים העצורים בשב"כ הגיעה למשמרת המחאה מול ביתה של השרה שקד וביקשה: "קשה לי מאוד להבין למה במדינת ישראל אי אפשר שקטין יראה עורך דין"

שמעון לוי | כ"ו בטבת תשע"ט | יום חמישי 3 בדצמבר 2019 | מערכת ישראל ניוז

אמו של אחד מהקטינים העצורים שהשב"כ אינו מאפשר להם להיפגש עם עורכי דין, הגיעה אתמול בערב (ד') למשמרת המחאה מול ביתה של השרה שקד. האם פנתה אל השרה שקד וטענה כי "אני ניסיתי לדבר ללב שלך. כמו שאני בטוחה שדברי נכנסו ללב שלך, אני בטוחה שאת יכולה לפעול למען הילדים שלנו. השרה שקד, אני לא יודעת איך לתאר את ההרגשה שלנו כהורים. השרה שקד, אני מאוד רוצה שהילד שלי יהיה בחוץ אבל אני לא מבקשת את זה ממך".

האם ביקשה משרת המשפטים לאפשר לנערים להיפגש עם עורך דין מטעמם "אני מאוד ריאלית. אני מבקשת שהבן שלי יזכה לראות עורך דין. קשה לי מאוד להבין למה במדינת ישראל אי אפשר שקטין יראה עורך דין".

עוד הוסיפה האם לשאול ולהתחנן "השב"כ מנהל את המדינה? איך אפשר להשאיר אותנו בחוסר ודאות שכזו?".

לדברי האם, בכוונתה להגיע מדי ערב למשמרת מחאה מול השרה שקד עד שהשרה תענה לדרישת משפחות הנערים ותפעל מידית להפסקת ההתעמרות בנערים, וכן תבטיח שלא יאונה להם כמו הזוועות שבוצעו באירועים דומים כלפי צעירים אחרים אשר נחקרו בשב"כ.

מארגון חוננו מסרו: "מדובר בשלושת הנערים שנעצרו ביום ראשון האחרון על ידי השב"כ, והם מנועים מלראות עורך דין. צו איסור המפגש עם עורך דין הוארך עד למחר".

 

אימו של עצור השב"כ בפנייה נרגשת לשרה איילת שקד
אימו של עצור השב"כ בפנייה נרגשת לשרה איילת שקד

בדוק גם

צילום: צלמים בקליק

נשיא המדינה והרמטכ"ל חגגו את ליל הסדר עם חיילים בודדים בכפר נופש בגבעת אולגה

נשיא המדינה הסב אמש לשולחן הסדר לצד הרמטכ"ל רב אלוף אביב כוכבי ו-400 חיילים בודדים …