מבזקים
דף הבית / חדשות / למעלה משמונים אלף איש צפו בתהלוכת חג המולד בנצרת

למעלה משמונים אלף איש צפו בתהלוכת חג המולד בנצרת

בתהלוכה חג המולד בנצרת, השתתפו מאות צועדים ולמעלה מ -80,000 צופים גדשו את מסלול התהלוכה שוטרי משטרת ישראל אבטחו את הצועדים והמבקרים הרבים ברחבי העיר

יהודית רימון | טז" בטבת תשע"ט | יום שני 24 בדצמבר 2018 | מערכת ישראל ניוז

עמותת אלמאוכב שארגנה בהצלחה את תהלוכת חג המולד בנצרת, הזמינה את כל בית ישראל להשתתף בתהלוכה שהוקדשה השנה לתהלוכת השלום ואחווה, בהשתתפות רבבות ערבים, יהודים, ותיירים. משטרת ישראל אבטחה את התהלוכה, פיקחה והכווינה את התנועה הרבה בגזרת העיר.

ימי חג המולד מאופיינים במבקרים רבים בפסטיבלים ובירידים הנערכים בתחומי מחוז צפון. תהלוכת חג המולד המסורתית בנצרת מתקיימת למעלה מ 35 שנים בערב חג המולד ב 24.12 בהשתתפות רבבות אזרחים מרחבי הארץ ערבים, יהודים ואלפי תיירים וצועדים בה קבוצות צופים מכל הדתות, מוסדות, מועדונים, עמותות, ילדים עם מוגבלויות, תלמידי בתי ספר וחינוך מיוחד וכן גם ראש העיר ונציגי העירייה, אנשי דתות ונכבדי העיר, ובנוסף מספר גדול של רכבים מקושטים. התהלוכה נחשבת לאחת הגדולות ומספר המשתתפים בה מגיע מספר המשתתפים בה על פי הערכת המשטרה למאה אלף איש.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל באמצעות שוטריה ומתנדביה נמצאים באותם המקומות לאבטח, לשמור על הסדר הציבורי, לסייע בכל בעיה ולאפשר לכלל המבקרים לנפוש בבטחה. משטרת ישראל תמשיך לעמוד על המשמר גם בשאר אירועי חג המולד ובכל ימות השנה להבטיח את שלומכם ובטחונכם".

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

 

בדוק גם

צילום: צלמים בקליק

נשיא המדינה והרמטכ"ל חגגו את ליל הסדר עם חיילים בודדים בכפר נופש בגבעת אולגה

נשיא המדינה הסב אמש לשולחן הסדר לצד הרמטכ"ל רב אלוף אביב כוכבי ו-400 חיילים בודדים …