דף הבית / כותבים לנו / ניקוי ספות בבית

ניקוי ספות בבית

ספה בסלון זהו כמעט הכרח. אנחנו מתקשים לוותר עליה למרות התחזוקה שהיא דורשת. אז גם אם הספה התלכלכה, (אם היא נוחה היא לבטח התלכלכה…) יש מה לעשות. מזמינים חברה המציעה ניקוי ספות בבית ונהנים מספה שחוזרת להיות שוב חדשה.

למי אין ספה בבית? אם יש מישהו שעונה בשלילה הוא כנראה עדיין לא הספיק לרכוש לעצמו ספה. כי אין מי שבאמת מתעב את הספה… כולנו נהנים להתפרקד עליה בכל עת מצא. אם זה בסופו של יום עבודה ואם זה כשאנחנו יושבים עם המשפחה. גם עם אורחים וחברים אנחנו נהנים לבלות בסלון ולשבת בניחותא על הספה. כל אלו משאירים עם הזמן את חותמם על הספה ואנחנו חייבים למצוא את הדרך להתפטר מאותם מזכרות שהותרנו עליה.

ניקוי ספות – שירות עד הבית

אז אם חשבנו שלצורך ניקוי הספה יהיה עלינו לטלטל את הספה שלנו עד לחנות המבצעת את הניקוי, הרי שכאן אנחנו מגלים כי זה ממש לא חייב להיות כך. ישנה דרך פשוטה וקלה הרבה יותר ליהנות מספה נקייה. מזמינים את החברה המציעה את השירות של הניקיון עד הבית ונהנים מספה שמחדשת כנשר נעוריה.

ניקוי ספות בבית זהו פתרון מושלם המאפשר לנו להשאיר את הספה במקומה וחברת הניקיון שתגיע עד אליה תחדש את מראה.

ניקוי של צוות אחראי ומסור

מלבד הניקיון שייעשה בבית הלקוח, חשוב לנו עוד יותר שהניקיון יתבצע באופן מקצועי עד שהספה אכן תהיה נקייה באמת. כאן חשוב לפנות אל חברה מנוסה אשר מכירה את הספות על סוגי הריפוד השונים והיא יודעת איך וכיצד לגשת אל כל ספה מכל סוג. הריפודים הקיימים היום וסוגי הבדים דורשים כל אחד טיפול שונה ואם צורת הניקיון לא תתאים לסוג האריג או הריפוד, הרי שהספה עשויה להינזק.

מלבד זאת חשוב לשים לב כי נעשה שימוש בחומרי ניקיון בטוחים לשימוש וידידותיים לסביבה. אם החומרים לא יהיו כאלה, גם הספה עשויה להינזק עם הזמן וגם בני הבית עשויים לסבול בעקבות השימוש בחומרים החריפים הללו.

מאסטר קלין – צוות הניקיון שיחדש ללקוח את הספה עם התחייבות של 100% הצלחה!

Cleaning sofas at home

בדוק גם

white-male-1847733_1280

שירותי שילוח בינלאומי

מי מאיתנו לא הזמין, לפחות פעם או פעמיים (או כמה עשרות פעמים, אם תשאלו אותי), …