מבזקים
דף הבית / חדשות / משה ליאון הגיש תלונה במשטרה נגד עופר ברקוביץ

משה ליאון הגיש תלונה במשטרה נגד עופר ברקוביץ

תלונה הוגשה למשטרת ישראל כנגד עופר ברקוביץ בחשד לעבירות של זיוף והונאה, שימוש במסמך על מנת לקבל דבר וכן קבלת דבר במרמה

שמעון לוי | ג' בכסלו תשע"ט | יום ראשון 11 בנובמבר 2018 | מערכת ישראל ניוז

כל זאת בנוסף לשורת עבירות על חוק הבחירות. לפני הגשת מכתב התלונה פנה עו"ד בוסי, היועץ המשפטי של מטה ליאון, לעופר ברקוביץ בדרישה לחדול ממעשיו ולקחת עליהם אחריות. משהמכתב לא נענה הוגשה תלונה למשטרת ישראל.

במטה של משה ליאון מאשימים: "ברקוביץ איבד את העשתונות והסיר מעליו כל רסן. המטה של ברקוביץ מציף את ירושלים מאז יום ששי האחרון בכרזות ועלונים מזויפים המתחזים להיות עלונים של משה ליאון ובכך מנסה ברקוביץ להסית את הציבור החילוני בחרדי ולהיפך".

הדברים חמורים שכן אין מדובר רק בתעמולה עם טעם רע העוברת את הגבול אלא בהונאה וזיוף של מודעות בחירות שהעונש בגינן הוא עד 7 שנות מאסר.

עופר איובי: "התבוסה המתקרבת והעובדה שכל הרשימות בירושלים התייצבו לצדו של משה ליאון מעבירות את ברקוביץ על דעתו. המסכה הוסרה ומתברר שמאחוריה מסתתר אדם גזען, סכסכן ועבריין שאינו בוחל בשום אמצעי".

משה ליאון: "זה עצוב לגלות שמאחורי דמות היחצן מסתתרת דמות משולחת רסן וסכסכנית, המוכנה לפלג את ירושלים ולהסית את הציבורים השנים, האחד כגד האחר, כאילו אין מחר, וכאילו אין מדובר בעיר אחת. הכמיהה לאחדות והרצון שהעומד בראש העיר ירושלים יהיה מועמד בעל יכולת, ניסיון ואחריות, ינצחו את המודעות המזויפות ואת צרחות הקוזק הנגזל של ברקוביץ. לאחר הבחירות, ארכיב קואליציה רחבה ויציבה שאליה אזמין גם את התעוררות למרות מעשיהם החמורים, שלא לומר עברייניים".

שר הפנים אריה דרעי, תקף בחריפות את המועמד החילוני לראשות העיר ירושלים עופר ברקוביץ באירוע של ש"ס ואמר: "כשאתה רואה את הגייסות האלו זה לא רק יהודים רחוקים או יהודים חילונים. לצערי אני רואה שגם. אמנם בשולי המחנה, אבל השטן מגייס את כולם, מנסים בכל מיני שיטות ושקרים, בהפרד ומשול ובכל דבר אפשרי".

 

משטרה

בדוק גם

אופק 16

לוויין תצפית אופק 16 שוגר הבוקר לחלל

גאווה ישראלית: ראש מנהל החלל מפא"ת במשרד הביטחון, אמנון הררי: "שיגרנו הבוקר בשעה 4:00 את …