מבזקים
דף הבית / חדשות / שרת המשפטים איילת שקד השתתפה בכנס בחירות במעלה אדומים

שרת המשפטים איילת שקד השתתפה בכנס בחירות במעלה אדומים

השרה איילת שקד התייחסה בכנס בחירות במעלה אדומים לפינוי חאן אל אחמר ואמרה: "לא ניתן גושפנקא לבניה לא חוקית. חאן אל אחמר יפונה"

בן ציון עטיה | י"ג בחשוון תשע"ט | 22 באוקטובר 2018 | מערכת ישראל ניוז

לדברי שקד, "השר בנט ואני התנגדנו היום לדחיית הפינוי מחשש שאם הפינוי יידחה כל פעם, הוא לא יבוצע . אני מאמינה שנצליח ללחוץ ושהמאחז הלא חוקי יפונה. לא מדובר בהתיישבות של בדואים תמימים. מדובר בלחץ גדול שמפעילים הרשות הפלסטינית והאיחוד האירופי, כחלק ממאבק מדיני, ומדינת ישראל חייבת לעמוד על שלה. החשיבות היא גם מבחינת המיקום האסטרטגי , וגם מבחינה עקרונית של שליטה וריבונות. למעלה אדומים אנחנו צופים התרחבות ובטח שלא צריך לתת גושפנקא להתיישבות לא חוקית".

השרה איילת שקד התייחסה להשתלחות של ח"כ שלי יחימוביץ' כלפיה הערב במליאת הכנסת: "היא עשתה שימוש פוליטי ציני ביום הזה. זהו יום קשה לכל החברה הישראלית. צריך לנצל אותו לאחדות ולא לפילוג. לצערי היא ופוליטיקאים אחרים מנצלים את היום הזה כדי לנגח את הימין כולו. הסתה, לצערי, יש גם מימין וגם משמאל. ביחד צריך להוריד את הלהבות. לצערי במקום לדבר על זה, הם בחרו להאשים ציבור שלם בשותפות להסתה. על כבודי אני מוחלת, אבל לא אמחל על הכבוד של ציבור ענק שאני מייצגת. דבריה היו לא מוסריים, בטח לא ביום כזה".

 

השרה איילת שקד בכנס בחירות במעלה אדומים
השרה איילת שקד בכנס בחירות במעלה אדומים

 

בדוק גם

צילום: יח"ץ

אות הוקרה של השר לביטחון פנים לתוכנית עבודה ייחודית עם הורים אסירים

הורות בשלט רחוק: מכון אדלר קיבל אמש את אות ההוקרה במעמד השר לביטחון פנים, גלעד …