מבזקים
דף הבית / חדשות / לוחמי מג"ב ומשטרה סיכלו ניסיון העברת רכב גנוב לשטחי איו"ש בזמן אמת

לוחמי מג"ב ומשטרה סיכלו ניסיון העברת רכב גנוב לשטחי איו"ש בזמן אמת

ניסיון העברת רכב גנוב לשטחי איו"ש סוכל בזמן אמת על ידי שוטרים ולוחמי מג"ב של משטרת ישראל. שני ערבים חשודים תושבי מזרח ירושלים שנתפסו 'על חם', נעצרו

שי אלבז | ט"ו בשבט תשע"ח | 30 בינואר 2018 | מערכת ישראל ניוז

במשטרת ישראל התקבל דיווח בשעות הלילה במשטרה אודות רכב שנגנב מצפון הארץ, ועושה דרכו לירושלים ככל הנראה במטרה להעבירו לשטחי יו"ש. שוטרים ולוחמי מג"ב של משטרת ישראל שנערכו בפעילות מבצעית באחד ממעברי עוטף ירושלים בצפון העיר, הבחינו ברכב הגנוב המתקרב לעברם, ותוך ניסיון הימלטות החשודים עם הרכב, הצליחו השוטרים לחסום אותם, להשתלט עליהם ולעצור אותם. במהלך מעצרם החלו החשודים לתקוף את השוטרים ואחד מהם לאחר שחש מאויים ירה באוויר.

תפיסת חוליית גנבי רכב ערבים על ידי שוטרים ומסתערבים הבוקר בירושלים, לוותה במרדף קצר ובירי באוויר. ברכב, שנגנב לפני מספר שבועות מאזור המרכז ישבו 3 חשודים תושבי שטחים. מבירור זהותם של החשודים עלה כי מדובר ב 2 צעירים בני 21,23 תושבי מזרח ירושלים.

בתחקור ראשוני עלה החשד כי השניים פעלו יחד ועפ"י החשד גנבו את הרכב מצפון הארץ ותכננו להעבירו לשטחי יו"ש. החשודים הועברו לחקירה במשטרה, ובהמשך יזומן בעל הרכב על מנת לקבל את רכבו.

מהמשטרה נמסר: "תגובתם הנחושה של השוטרים ולוחמי מג"ב, סיכלה את ניסיונם של החשודים להימלט עם הרכב הגנוב לשטחי יו"ש ובכך לטשטש עקבותיו. משטרת ישראל תמשיך לפעול כל העת בנחישות כנגד אותם עבריינים שבמעשיהם מנסים לפגוע בשלומו וברכושו של האזרח שומר החוק".

 

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

 

בדוק גם

צילום: דוברות עיריית אילת

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ קרא לעצור את סגירת שדה דב על ידי חקיקה מהירה

תמיכה חוצת מדינה נגד סגירת שדה דב: ועדת הכספים של הכנסת, המליצה היום (ה') פה אחד …