מבזקים
דף הבית / כותבים לנו / מגשי אירוח במרכז

מגשי אירוח במרכז

סוגיית האוכל באירוע הינה סוגיה מרכזית ביותר בכל מה שקשור לעריכת אירועים מכל סוג שהוא. אנחנו מוצאים את עצמינו בוחנים אפשרויות, מבררים מחירים, טועמים אוכל ומתקשים להכריע… מה דעתכם על מגשי אירוח? המגשים שיגעו אליכם מוכנים ואסתטיים עד לאירוע, אותם תוכלו להציב על השולחנות או בבר, וכל אורח ייטול את המנה המועדפת והמתאימה לו. כך תחסכו את כל הבלגן של עריכת השולחנות והאורחים ייהנו גם כן מבחירה אישית של המנה הרצויה עליהם.

כולנו יודעים כי האוכל מהווה החלק המרכזי בכל אירוע. לא משנה באיזה סוג של אירוע מדובר. החלק הקולינרי שלו תמיד יעמוד במרכז. מסיבה זו אנחנו משקיעים כל כך הרבה מחשבה בבחירה של קייטרינג לאירוע. אנחנו בוחנים אפשרויות שונות, מבררים מחירים ועורכים השוואות וכמובן גם לא מוותרים על שלב הטעימות עד שאנחנו מגעים להחלטה מה יוגש באירוע שלנו הפעם. כיום ישנו טרנד חדש וטעים במיוחד. הגשה של מגשי אירוח. כך למעשה פותרים הרבה בעיות ונפטרים מדילמות הקשורות לנושא של האוכל באירוע. כי מגשי האירוח מגיעים אלינו  מוכנים וערוכים עם האוכל על פי בחירתנו כאשר לא יהיה עלינו לטרוח בהכנת השולחנות ובעריכה שלהם. המגשים יונחו על בר מרכזי וכל אורח או סועד יוכל לבחור לו את מנתו.

מה נזמין למגשי האירוח?

מגשי אירוח מתאימים לכל סגנון וסוג של אוכל. אפשר ללכת על אוכל בשרי ואפשר גם לבחור מנות חלביות. ישנה גם האפשרות של אוכל צמחוני ואפשר גם ללכת על מגשי סושי. כל מנה תוכל להתאים למגשי האירוח והם יתקבלו בברכה.

מגשי אירוח הם בדרך כלל ערוכים באופן אסתטי מאוד והם מחולקים למנות אישיות בצורה מגרה ומושכת את העין. ההגשה האסתטית מושכים את כל האורחים לטעום וליהנות מהמנה המוקפדת ואתם המארחים נהנים מאורחים שבעים ומרוצים, מבלי שהיה עלכם לעבוד קשה.

אך כדי שאכן מגשי האירוח יענו על הצורך שלכם ויספקו את האורחים – חשוב לבחור בקייטרינג מקצועי ומנוסה במיוחד בתחום של הכנת מגשים לאירוח. רק כך תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את הטופ שבטופ!

המאמר בחסות פזית ספיר בעלת קייטרינג חלבי

Hosting trays in the center

בדוק גם

mashkanta-michzor

מיחזור משכנתא

מחירי הדירות למגורים בישראל גבוהים מאוד ולמרבית הרוכשים אין יכולת לממן את כל עלות הדירה …