מבזקים
דף הבית / חדשות / חשבון חשמל מופרז ביחידת דיור הסגיר מעבדה לגידול סמים  

חשבון חשמל מופרז ביחידת דיור הסגיר מעבדה לגידול סמים  

שוטרי משטרת ישראל עצרו בסוף השבוע חשוד בן 25, שהסב את יחידת הדיור אותה שוכר בישוב גן יבנה למעבדת גידול סמים. בעלת הדירה שהבחינה כי חשבון החשמל הרקיע שחקים, הזעיקה את השוטרים

מורדוך אשכנזי | כ' בטבת תשע"ח | 7 בינואר 2018 | מערכת ישראל ניוז

שוטרים שהגיעו ליחידת דיור בעקבות תלונה של בעלת דירה, מצאו במקום מעבדת סמים. עד להגעתם של השוטרים, ניסה החשוד להעלים את הראיות וטען בפניהם: "אני מגדל עגבניות". מעצרו הוארך במספר ימים.

מעבדה לגידול סמים. צילום: דוברות המשטרה
מעבדה לגידול סמים. צילום: דוברות המשטרה

שוטרי נקודת גן יבנה במשטרת ישראל נקראו ביום שישי האחרון אל יחידת דיור באחד מרחובות הישוב לאחר שבעלת הדירה דיווחה כי חשבון החשמל ביחידת הדיור אותה משכירה לתושב אשדוד, המריא שחקים והגיעה לסכום של אלפי שקלים. כשהגיעה אל יחידת הדיור, סירב השוכר לאפשר לה להיכנס לדירה ולאחר שהתריעה בפניו כי היא מזעיקה משטרה למקום, יצא החשוד כשבידו עציצים בהם שתילי מריחואנה, על פי החשד, והעלים אותם.

כאשר הגיעו השוטרים למקום ונכנסו אל הדירה הבחינו כי נותרה במקום מעבדת גידול סמים שכללה מערכת תאורה, אדניות רבות, מערכת צינורות אוורור ועוד. כמו כן, ברכבו של החשוד אותרו שני מכלים שהכילו חומר דישון המיועד על פי החשד לגידול הסם. סריקה שנערכה במקביל על ידי כוחות המשטרה בסמוך למקום מגוריו, ולאחר שהחשוד הוציא את שתילי הסם על פי החשד על מנת להעלימם טרם הגעת השוטרים, הביאה לבסוף למציאתם של כ-50 שתילים מונחים מאחורי תחנת האוטובוס ברחוב סמוך. לשאלת השוטרים את החשוד לפשר המעבדה השיב להם כי הוא מגדל במקום עגבניות. החשוד נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה שלאחריה נכלא.

מעצרו הוארך לבקשת המשטרה בסוף השבוע במספר ימים, עד יום ג' הקרוב, לטובת המשך החקירה.

ממשטרת ישראל נמסר: "המשטרה ממשיכה כל העת במאבקה כנגד עבירות הסמים המסוכנים, בין היתר עבירת גידול של סמים אלו בבתי מגורים, למען ציבור שומר החוק".

 

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

 

 

מצ"ב תמונות וסרטון לשימושכם –

קרדיט דוברות המשטרה

בדוק גם

פרח

המלגות של פר"ח, לא מה שחשבתם

פתיחת שנת הלימודים האקדמאית היא הזדמנות מצויינת להירשם למלגת פר"ח. מדובר באחת המלגות הפופולאריות ביותר …