מבזקים
דף הבית / חדשות / צה"ל הרס את ביתו של המחבל שביצע את פיגוע הירי בהר אדר

צה"ל הרס את ביתו של המחבל שביצע את פיגוע הירי בהר אדר

הלילה הרסו כוחות צה"ל, לוחמי משמר הגבול והמנהל האזרחי את ביתו של המחבל מחמוד אחמד אל- ג'מל מהכפר בית סוריק שביצע את פיגוע הירי בהר אדר ב- 26 בספטמבר 2017

רות קרייתי | כ"ו חשוון תשע"ח | 15 בנובמבר 2017 | מערכת ישראל ניוז

כוח של צה"ל, משר הגבול והמנהל האזרחי הרסו הלילה (ד') את ביתו של המחבל מהר אדר, מחמוד אחמד אל- ג'מל. בפיגוע הירי נהרגו לוחם משמר הגבול, רב-סמל ראשון סולומון גברייה ואנשי כוחות הביטחון יוסף עותמאן ואור אריש ז"ל

ארגון חוננו יצא בהודעה: "הריסת בית המחבל הוא מסר לכל מי שנפשו חושבת לפגוע בחפים מפשע וביהודים"

עיסאם עותמאן אביו של יוסף עותמאן ז"ל מאבו גוש שנרצח בפיגוע הקשה בהר אדר לפני מספר חודשים אמר בתגובה: "המחבל הארור הלך לגיהינום ונדאג שהגיהינום של משפחתו של המחבר יתחיל, ואכן הוא התחיל".

הריסת ביתו של המחבל. צילום: דו"צ
הריסת ביתו של המחבל. צילום: דו"צ

"הצבי ישראל על במותייך חלל איך נפלו גיבורים. בשמחה רבה קיבלת את הבשורה על הריסת ביתו של המחבל הארור מבית סוריק, זה צעד מבורך מזרועות הביטחון, הסוכריות שחילקו הערבים ברמאללה ביום הפיגוע, יהיה להם רעל מר בפה." אמר עותמאן.

"הריסת ביתו של המחבל זו טעימה על קצה המזלג, רציתי שיעיפו את כל הבית עד השמים ויגרשו את משפחתו של המחבל הארור מארץ ישראל. הצעד הזה הוא חלק ממסר לכל מי שנפשו חושבת לפגוע באנשים חפים מפשע וביהודים בפרט. המחבל הארור הלך לגיהינום ונדאג שהגיהנום של משפחתו של המחבר יתחיל, ואכן הוא התחיל. בני יוסף ברוך שיהיה זכרו ברוך". הוסיף.

צה"ל מודיע על הכוונה להרוס את בית המחבל. צילום דו"צ
צה"ל מודיע על הכוונה להרוס את בית המחבל. צילום דו"צ

בארגון חוננו שמלווה משפטית את המשפחה, בירכו על הריסת בית המחבל: "אנו מברכים את כוחות צה"ל אשר ביצעו הלילה את הריסת הקומה השלישית בה התגורר המחבל הרוצח, הפעולה המהירה של צה"ל מיד בפקיעת צו הבניים אשר הוציא בג"צ ומנע עד היום את הריסת בית המחבל ראויה לשבח.

עם זאת לצערנו ישנם גורמים רבים, אשר עושים הכל כדי לשלול מכוחות הביטחון את יכולת ההרתעה במלחמה בטרור, קולות אלו לצערנו אף קיבלו ביטוי בדעת מיעוט בפסק הדין. אנו בחוננו נמשיך לפעול יחד עם נפגעי הטרור למימוש זכויותיהם ולהחזרת כח ההרתעה והלחימה בטרור".

 

בדוק גם

צילום | התעשייה האווירית

מל"ט הרון של התעשייה האווירית יטוס בשירות האיחוד האירופי

התעשייה האווירית ו- Airbus זכו במכרז בהיקף מוערך של עשרות מיליוני דולרים, במסגרתו יחכירו מערכות …