מבזקים
דף הבית / חדשות חוץ / וואטסאפ תאפשר להעביר כסף מאחד לשני

וואטסאפ תאפשר להעביר כסף מאחד לשני

וואטסאפ תציע כפתור תשלום שיעביר כסף ישירות לאנשי קשר אחרי, לצד כפתורי שליחת תמונה או שיתוף מיקום. מתי זה יהיה זמין בישראל?

שמתם לב שיש לאחרונה אינפלציה של אפליקציות להעברת כספים? ובכן, וואטסאפ ככל הנראה הולכת להצטרף לטרנד הזה, ותאפשר לשלם לחברים. אתם תקישו על איש קשר ובנוסף להעברת תמונות או לשיחת וידאו, יהיה כפתור של "תשלום", ותוכלו להקיש סכום ולשלוח.

על פי דיווח של WAbetainfo, האפשרות החדשה צצה בגרסת בטא של האפליקציה. וואטסאפ תעשה שימוש בתשתית קיימת המכונה UPI ומאפשרת להעביר כסף ישירות בין חשבון לחשבון. ברגע שמקשרים את וואטסאפ עם חשבון הבנק, אפשר להוציא ולהכניס אליו כסף לאנשי קשר אחרים שנרשמו.

מתי זה יקרה?
שמחים ששאלתם את זה בכותרת הביניים. תשתית UPI רלוונית כרגע לבנקים בהודו. בחודשים האחרונים דווח שוואטסאפ תתחיל את הניסוי שם עוד השנה. אז לא נראה את זה בישראל מחר, אבל סביר להניח שבחודשים הקרובים וואטסאפ תסיים את הניסוי ותפתח את האפשרות למדינות אחרות בעולם. וישראל? עדיין לא נרמז על זה כלום.

צריך לזכור גם שהאתר שחשף את צילום המסך הבטיח כבר לפני 8 חודשים שיהיה אפשר למחוק הודעות שנשלחו (כלומר להשהות אותן טרם השליחה), וכולם עדיין מחכים לזה בקוצר רוח. בעיקר אלה שכתבו שזה יקרה "בקרוב", ועכשיו מתחרטים ורוצים למחוק את הבקרוב הזה.

 

מאת: גבריאל ודררו

 

7847ec65-55a6-4a16-b987-bc7b092925bf

 

 

 

 

בדוק גם

בלגיה 1

בלגיה מתפרקת: תוצאות הבחירות באירופה הציגו פיצול גובר על עתיד האיחוד

בריסל: פופוליסטים ולאומנים שרוצים לפצח את כוחות האיחוד האירופי, הגדילו את חלקם בפרלמנט האירופי לאחר …