מבזקים
דף הבית / חדשות / גאווה: טייס שני ממועצת חוף אשקלון סיים השנה את קורס טייס

גאווה: טייס שני ממועצת חוף אשקלון סיים השנה את קורס טייס

במועצה אזורית חוף אשקלון גאים מאוד. שני טייסים מבני המקום סיימו השנה קורס טייס בהצלחה רבה.

אחד מבוגרי קורס הטיס האחרון הוא תושב ניר ישראל, מהמועצה האזורית חוף אשקלון. מדובר בטייס שני שסיים את הקורס השנה, שמתגורר במועצת חוף אשקלון.

ראש המועצה יאיר פרג'ון פגש את הטייס ואת בני משפחתו בטקס בחצרים ואמר: "כאזרחי ישראל, כהורים וכמחנכים, אנחנו מאמינים בערך של שירות משמעותי בצה"ל".

לפני שבוע, לאחר קורס ארוך ומפרך, סיימו החניכים החדשים את קורס הטיס מספר 174. בטקס חיל האוויר בחצרים, השתתפו הרמטכ"ל, רא"ל גדי אייזנקוט, נשיא המדינה ראובן ריבלין, ראש הממשלה בנימין נתניהו ובני המשפחות. במהלכו, קיבלו הבוגרים, ביניהם טייסים, נווטים ואנשי צוות אוויר, את כנפי הטיס ואת דרגות הסגן.

אחד מהבוגרים של קורס הטייס הוא תושב ניר ישראל, מהמועצה האזורית חוף אשקלון. הצעיר הוא בוגר בית הספר התיכון לאומנויות באשקלון והוא הטייס השני  שהוא בן המועצה, בתוך שנה אחת. לפני כשנה, סיים תושב תלמי יפה, בוגר עירוני ד' באשקלון, את קורס הטייס. ראש המועצה, יאיר פרג'ון, הוזמן לטקס והיה גאה  בהישג. בבסיס חצרים פגש פרג'ון את הטייס הטרי ואת הוריו ובירך אותם.

"כאזרחי ישראל, כהורים וכמחנכים, אנחנו מאמינים בערך של שירות משמעותי בצה"ל. אני גאה בכך שזה גם  חלק מהשיח הטבעי בקרב בני הנוער שלנו ואני גאה  בכך שבקרב בני הנוער שלנו, אחוז המתגייסים  לשירות משמעותי הוא מהגבוהים במדינה", אמר פרג'ון. להורים הגאים של הטייסים הוא שלח בשם כל המועצה ברכות: "לבנים אני מאחל, צאו לשלום, המריאו בבטחה ושובו בשלום".

 

מאת: רות קרייתי

 

צילום: דוברות מועצת חוף אשקלון
צילום: דוברות מועצת חוף אשקלון

 

בדוק גם

תמונת אילוסטרציה

עצמאים חוששים מסגר שלישי שימוטט את העסק לחלוטין

בזמנים אלו בהם גל שלישי מאיים באופק וסגר רודף סגר, רגע לפני שהם קורסים, בעלי …