מבזקים
דף הבית / כללי / עיצוב הבית בעזרת וילונות

עיצוב הבית בעזרת וילונות

וילון מוסיף המון לכל חלל עיצובי: בחדר, דירה, בית, אולם ומשרד. אם רצונכם לשדרג נכס הנמצא בבעלותכם, מעט ריהוט ווילונות על החלונות יעשו לכם את העבודה.

וילונות – יריעות בד עושות את ההבדל

זו בסך הכול יריעת בד ארוכה, לעיתים אפילו ללא שום עיטור, או דוגמא רקומה. אז איך היא עדיין משפיעה בצורה כל כך משמעותית על החלל בו היא נמצאת? פשוט משום שהיא מכניסה אליו צבע ושוברת את המונוטוניות והשגרתיות של הקירות הרגילים. הנפילה הרכה של הבדים, הגיוון, החידוש והיופי שמביא איתו כל וילון, הם שיוצרים את העיצוב המיוחד.

לבחור וילונות זה לא עניין פשוט

ולכן אנחנו ממליצים לכם להיעזר במעצב וילונות או לפחות להתייעץ איתו כשאתם מעצבים את הדירה. הבחירה של הצבעים, אורך הוילונות והסוג המתאים ביותר, דורשים מחשבה עמוקה וניסיון לא מועט בתחום. מעצבי וילונות יודעים בדיוק איך להתאים וילונות לכל חדר.

ישנם סוגים רבים של וילונות,ולכן קשה עוד יותר להחליט,איזה וילון יתאים? אלה הם חלק מהסוגים הקיימים בשוק ונחשבים לנפוצים ביותר:

• וילון ונציאני
• וילון רומי
• וילון אוסטרי
• גלילה
• וילון ורטיקאלי

וילונות מאפשרים ליצור את האווירה הנכונה

אם אתם מחפשים דרך ליצור אווירה מסוימת – רומנטית?מסתורית?חדשנית? או הייטקית? – וילונות יכולים לעשות עבורכם את העבודה. אם זה בעזרת מעצב וילונות מנוסה או לבד, תוכלו להגיע למצב בו אתם משיגים בדיוק את האווירה שרציתם, בלי להשקיע יותר מידי זמן ובעיקר בלי להוציא סכומי כסף מוגזמים.

וילון לכל חדר

עם התפתחות שוק הוילונות, התווספו עוד ועוד אפשרויות בהן אתם יכולים להשתמש, בדיוק למטרה שרציתם. היום תוכלו למצוא וילון שמיועד מראש לאזור מסוים בבית או במשרד, אם זה המטבח, הסלון, חדר השינה או האמבטיה. וכאשר לכל אזור יש וילון,שמתאים לו, העיצוב קל הרבה יותר.

שילוב בין הוילונות לשאר פרטי הבית

כשאתם מחליטים להשקיע בעיצוב הבית בעזרת וילונות, התחשבו גם בשאר הפריטים שקיימים בדירה. כלומר, אם יש לכם רהיטים בגוון או בסגנון מסוים, קנו וילון, שיתאים אליהם. אם כבר התחלתם לעצב והוספתם לדירה טפטים ושטיחים, שלבו אותם עם הוילונות וכך תקבלו את העיצוב המושלם ביותר, עיצוב עם חשיבה כוללת.

וילונות – להשקיע מעט ולקבל הרבה

הוילון ידוע כפריט לא יקר במיוחד, אך כזה הנותן תמורה מלאה ואף יותר מכך לכספכם.אין כאן עבודה ממושכת, התקנה מסובכת או שעות של התאמות. וילונות הם פריטים,נוחים נקיים וקלים לשימוש. הוילונות יהפכו לדובדבן שבקצפת בעיצוב הבית. איתם תקבלו את המראה המושלם.

 

מאת: צילה שפיגל
מאת: צילה שפיגל

 

וילון שכבות
וילון שכבות
וילונות הסטה עם כותרת
וילונות הסטה עם כותרת
וילונות עושים את ההבדל
וילונות עושים את ההבדל

 

בדוק גם

פסח חבד

ממתק לשבת חג הפסח תשע"ט

סיפר השליח הראשי לקליפורניה הרב שלמה קונין, בהיותו בחור צעיר זכה לקבל מהרבי מצות עבודת …