מבזקים
דף הבית / חדשות / הילולת אור החיים הקדוש בבית האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו

הילולת אור החיים הקדוש בבית האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו

מאת – בן ציון עטיה.

הלולת אור החיים הקדוש בבית כ"ק האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א שהתקיימה בניו יורק מנהטן.

ביום ראשון, טו' בתמוז, בצהרי היום, החלו מזדמנים לרובע מנהטן שבניו יורק מאות אנשי עסקים משפיעים מכל רחבי העיר אנשי שם בעולם העסקים במנהטן בירת הגשמיות הגיעו לקבל רוחניות במעמד ההילולה. אין היה מדובר בפגישה שגרתית או בפורום עסקים מיוחד, מדובר בחסידי כ"ק האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א, שאותו הם אוהבים אהבת נפש ואיתו באו לחגוג בהילולה של הצדיק העליון רבי חיים בן עטר "אור החיים" הקדוש.

הילולה לתפארת, מלאת פאר, הדר והמון שמחה ואהבה לצדיק מילאו את ביתו של כ"ק האדמו"ר, ובשיא נשא כבוד האדמו"ר דברי תורה מחזקים אשר ריתקו את הקהל המכובד אשר נכח באירוע.

ולאלו מאיתנו אשר לא זכו להגיע להילולה של הצדיק בביתו של האדמו"ר, הצלחנו להשיג קטע מדברי התורה הקדושים אשר נאמרו על השולחן

הנה פרשת השבוע פרשת פנחס, ואמרו רבותינו שפרשה זו יוצאת בכל שנה בתחילת ימי בין המצרים בין י"ז בתמוז לט' באב, לחזק אותנו שעם כל הצער של החורבן ושל הגלות, פנחס הוא אליהו שעתיד לבשר לנו על הגאולה, כדמובא בנביא (מלאכי ג, כג) "הנה אנוכי שולח לכם את אליהו הנביא לפני בוא יום ה' הגדול והנורא, והשיב לב אבות על בנים ולב בנים על אבותם".

והנה, מדוע זכה רק אליהו שהוא יהיה מבשר לעם ישראל על הגאולה, ולא זכה לזה צדיק או קדוש אחר? מה המיוחד באליהו הנביא?

אלא, אליהו הנביא נשאר במעלה כפי שאדם הראשון היה לפני החטא שאכל מעץ הדעת, כדברי רבנו "האור החיים" הקדוש אליהו חי בעולם הזה ובעולם הבא כבית עם שתי קומות. פעמים אליהו הנביא בקומה למעלה שזה השמים, ופעמים הוא בקומה למטה שזו הארץ.

בעזרת ה' בזכות רבנו ה"אור החיים" הקדוש, שקבלה בידינו שכל מי שלומד מתורתו, כח תורתו לזכך את הנפש ולהיות מגן ומליץ יושר בשמים. וב"ה מהקבלות של קהילת קודש "שובה ישראל", בכל ליל שבת ללמוד בשולחן שבת "אור החיים" הקדוש תעמוד עם כל עם ישראל, ועם קהילת קודש "שובה ישראל".

יעתירו בעדנו לבריאות, ושמחה של אמת.

WhatsApp Image 2017-07-11 at 01.25.27(1)

WhatsApp Image 2017-07-11 at 01.25.27(2)

WhatsApp Image 2017-07-11 at 01.25.27

WhatsApp Image 2017-07-11 at 01.25.28(1)

WhatsApp Image 2017-07-11 at 01.25.28(2)

WhatsApp Image 2017-07-11 at 01.25.28

בדוק גם

חילוץ

מתנדבים של ארגון ידידים חילץ הערב תינוק שננעל בשוגג בתוך רכב

חילוץ מרגש: תינוק שננעל בתוך רכב בשוגג לעיני הוריו, חולץ בידי מתנדבים של ארגון ידידים …