מבזקים
דף הבית / חדשות / ח"כ זהבה גלאון תקפה את התנהלות המשטרה בכפר קאסם

ח"כ זהבה גלאון תקפה את התנהלות המשטרה בכפר קאסם

בעקבות המהומות שהיו הלילה בכפר קאסם, במהלכן נהרג אחד הפורעים, תקפה חברת הכנסת זהבה גלאון את התנהלות המשטרה.

לא יכול להיות שבכל פעם שהמשטרה צריכה להתמודד עם הפגנות של ערבים זה מסתיים בהרוג. לא יכול להיות שכשמפגינים בעמונה משליכים חומצה ומוטות ברזל על שוטרים המשטרה יודעת להתמודד עם זה ביעילות ובלי נפגעים, אבל כשהמפגינים הם ערבים אז פתאום מישהו נורה למוות.

מאז שנת 2000 נהרגו עשרות אזרחים ערבים על ידי המשטרה. נסו לדמיין רגע מה היה קורה אם הם היו יהודים. ראשים היו עפים. נסו לדמיין מה היה קורה אם יהודי היה נורה היום למוות, ובאיזה מהירות הייתם שומעים את המפכ"ל מגמגם התנצלות מול המצלמות.

היד הקלה הזו על ההדק לא רק מדיפה ריח גזעני למרחוק, היא גם סממן בוטה לחוסר מקצועיות. המשטרה שלא מסוגלת להתמודד עם גל רציחות בכפר קאסם (שבעה הרוגים בחצי שנה, אפס פענוחים), היא בדיוק אותה משטרה שלא יודעת להתמודד עם הפגנות. ואם אתם חושבים שחוסר המקצועיות הזה הוא רק בעיה של ערבים, כדאי לכם להציץ פעם באלימות שבה המשטרה מפזרת הפגנות של חרדים, אתיופים ומפגינים נגד השחיתות. החרפה הזו חייבת להסתיים. אין ולא יכולים להיות לה תירוצים.
מתוך דף הפייסבוק של ח"כ גלאון.

ניידת המשטרה שהועלתה באש
ניידת המשטרה שהועלתה באש
כוחות משטרה עם אמצעים לפיזור הפגנות
כוחות משטרה עם אמצעים לפיזור הפגנות

אודות Israel-News

בדוק גם

מטוס מיראז' 59 שהשתתף בקרב

היום לפני: הקרב האווירי הגדול סמוך לחופי סוריה ולבנון

היום לפני 45 שנים, בתאריך 13 בספטמבר יצאו 2 מטוסי פנטום למשימת צילום שגרתית. משימה …

תגובה אחת

  1. לימונטרי

    גברת גלאון.יש חוצפה ועזות מצח לערער על משטרת ישראל ובכלל.אם כול כך קשה לך להתאפק ומייד להגיב ולאוכול את הלב.אני מציע לך לוותר על אזרחותך למדינת ישראל ולעבור לרשות הפלסטינית.כי ערבי ישראל מצהרים ברש גלי שהמדינה שלהם ולא של היהודים.אז שלמי המדינה?
    גם כך אנו חווים כל הזמן התנהגות ברוטלית של ערבי ישראל בכבישים,בסופרים ובמרכזי ערים ואונברסטאות.דיי בלתי נסבל